Volná místa

V SEQme se snažíme vytvářet motivující a zároveň kolegiální prostředí, v němž podporujeme spolupráci a otevřené zkoumání nápadů. SEQme nabízí pracovní příležitosti napříč řadou vědeckých, technických, marketingových a prodejních oborů.

V tuto chvíli hledáme kolegu nebo kolegyni do NGS laboratoře:

Laboratorní specialista - Next-Generation sekvenování

Náplň práce:

  • Provádění sekvenačních analýz nové generace (NGS) na platformách Illumina a Oxford Nanopore
  • Návrh, příprava a provedení NGS projektů dle zadání zákazníka (příprava NGS knihoven, obsluha NGS sekvenátorů, zhodnocení výsledků a základní datová analýza)
  • Vývoj nových NGS technik a jejich zavedení do rutinní praxe
  • Aktivní účast na námi pořádaných NGS kurzech (prezentace v ENG)

Požadujeme:

  • VŠ přírodovědného nebo medicínského zaměření
  • Praxe v molekulárně-biologické laboratoři a laboratorní zkušenosti s NGS experimenty podmínkou
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office) podmínkou, Linux výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně, pečlivost a zodpovědnost
  • Příjemné vystupování, výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Znalost angličtiny slovem i písmem
  • Pozice není vhodná pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci v malé soukromé firmě v nových laboratořích, flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí malého funkčního týmu odborníků s mnohaletou zkušeností v oboru
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a výkonu, služební mobilní telefon a notebook
  • Možnost odborného vzdělávání a rozvoje
  • Místo výkonu práce: Dobříš

Nástup: dohodou
Prosíme zašlete životopis a motivační dopis!

Máte zájem pracovat v SEQme?

Neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi Vás poznáme.

Sylvie Nádvorníková
career@seqme.eu