Volná místa

Hledáme VŠ pro práci v rutinní sekvenační laboratoři se zaměřením na NGS technologie.

Náplň práce:

  • Vývoj metod izolace DNA a RNA z různých typů materiálu a jejich zavádění do praxe pro potřeby sekvenačních analýz nové generace (NGS)
  • Příprava a provedení NGS projektů dle zadání zákazníka, příprava sekvenačních knihoven, vyhodnocování výsledků.

Požadujeme:

  • VŠ přírodovědného nebo medicínského zaměření
  • Praxe v molekulárně-biologické laboratoři podmínkou
  • Laboratorní zkušenosti s NGS experimenty výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně, pečlivost, zodpovědnost
  • Znalost angličtiny slovem i písmem
  • Ochota učit se nové věci, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek v naší malé soukromé firmě se sídlem v Dobříši specializující se zejména na služby v oblasti sekvenování DNA a poskytování bioinformatických analýz
  • Finanční ohodnocení dle sjednané délky pracovní doby, zkušeností a výkonu
  • Možnost odborného vzdělávání a rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Místo práce: Dobříš

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis na career@seqme.eu.

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 102 790.

Máte zájem pracovat v SEQme?

Neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi Vás poznáme.

Sylvie Nádvorníková
career@seqme.eu